17. aukció
Pogány Margit (1879-?) Őszi liget
57

Pogány Margit (1879-?)

Őszi liget

Olaj, vászon, 40,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pogány M.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft