61. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Őszi napfény, 1939
6

Kádár Géza (1878-1952)

Őszi napfény, 1939

Olaj, vászon, 68x55,5 cm
Jelezve balra lent: Kádár Géza 1939
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft