71. Aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Őszi reggel, 1911
123

Boromisza Tibor (1880-1960)

Őszi reggel, 1911

Olaj, vászon, 90 x 116 cm
Jelezve jobbra lent: Boromisza Tibor
Jelezve hátoldalon: Őszi reggel NB 1911 Boromisza Tibor
Kikiáltási ár: 40 000 000 Ft
Becsérték: 60 000 000 - 80 000 000 Ft