55. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Őszi reggel, 1911
60

Boromisza Tibor (1880-1960)

Őszi reggel, 1911

Olaj, vászon, 90x116 cm
Jelezve jobbra lent: Boromisza Tibor Jelezve hátoldalon: Őszi reggel NB 1911 Boromisza Tibor
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 60 000 000 Ft

Kiállítva:‣ A Művészház Palotaavató kiállítása. Művészház, Budapest, 1913. katalógus: 18. tétel

158

Boromisza Tibor (1880-1960)

Téli erdő

Kikiáltási ár: 650 000 Ft