33. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Őszi reggel, 1933-34
118

Boromisza Tibor (1880-1960)

Őszi reggel, 1933-34

Olaj, vászon, 100x115 cm
Jelezve jobbra fent: rovásírással, Jelezve hátoldalon: Boromisza Tibor Őszi reggel, 1933-34
Kikiáltási ár: 800 000 Ft