19. aukció
Basch Andor (1885-1944) Őszi táj, 1939
190

Basch Andor (1885-1944)

Őszi táj, 1939

Olaj, vászon, 73x92 cm
Jelezve balra lent: Basch 39
Kikiáltási ár: 440 000 Ft

Kiállítva: A Vitéz Horthy Miklós húszéves kormányzását megünneplő kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1939. december – 1940. január, katalógus: 394.