26. aukció
Tornyai János (1869-1936) Őszi táj
111

Tornyai János (1869-1936)

Őszi táj

Olaj, karton, 38,5x51,5 cm
Jelezve balra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 280 000 Ft

75

Tornyai János (1869-1936)

Vágyakozás

Kikiáltási ár: 420 000 Ft