35. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Őszi táj
84

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Őszi táj

Akvarell, papír, 25x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: MT
Kikiáltási ár: 800 000 Ft