48. aukció
Körmendi Frimm Ervin (1885-1939) Őszi táj
84

Körmendi Frimm Ervin (1885-1939)

Őszi táj

Olaj, papírlemez, 50x60,5 cm
Jelezve balra lent: Körmendy Frimm
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft