44. aukció
Krizsán János (1866-1948) Őszi tájkép folyóval
73

Krizsán János (1866-1948)

Őszi tájkép folyóval

Olaj, vászon, 72x102 cm
Jelezve jobbra lent: Krizsán J.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 650 000 - 850 000 Ft