63. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Őszi udvar
73

Őszi udvar

Olaj, vászon papírlemezen, 23,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky; Hátoldalon: hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Aukcionálva ¦ Auctioned:

¦ BÁV 60. árverés, 144. tétel