58. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Őszi utca Nagybányán, 1909
87

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Őszi utca Nagybányán, 1909

Olaj, vászon, 69x81 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba 909
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 35 000 000 - 50 000 000 Ft

37

Notre Dame

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
181

Utcakép

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft