75. tavaszi aukció
Frank Frigyes, csendélet
115

Frank Frigyes (1890-1976)

Őszi virágok

Olaj, vászon, 70,5 x 60 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes
Jelezve vakrámán: Frank Frigyes Őszi virágok
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft