71. Aukció
Balla Béla (1882-1965) Őszi virágok, 1910 körül
171

Balla Béla (1882-1965)

Őszi virágok, 1910 körül

Olaj, papírlemez, 65 x 49 cm
Jelezve jobbra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva:
¦ Balla Béla kiállítása, Budapest, Könyves Kálmán Társaság Szalonja, 1911. május