44. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Őszi virágok, 1960
130

Frank Frigyes (1890-1976)

Őszi virágok, 1960

Olaj, farost, 60x50 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes 960 Jelezve hátoldalon: Frank Frigyes (Munkácsy díjas) Őszi virágok 50x60 olajf.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft