4. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Őszirózsák és dáliák
135

Frank Frigyes (1890-1976)

Őszirózsák és dáliák

Olaj, vászon, 63x53 cm
Jelezve balra fent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 200 000 Ft