73. őszi aukció
Kádár Géza csendélet, Nagybánya
163

Kádár Géza (1878-1952)

Őszirózsák és körték, 1931

Olaj, vászon, 87,5 x 68 cm
Jelezve jobbra lent: NB. Kádár Géza 1931
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft