5. aukció
Zsolnay Júlia (1856-1950) Őszirózsák Zsolnay vázában, 1897
61

Zsolnay Júlia (1856-1950)

Őszirózsák Zsolnay vázában, 1897

Olaj, vászon, 66x42,5 cm
Jelezve balra fent: ZSJ. 1897
Kikiáltási ár: 120 000 Ft