59. aukció
Benkhard Ágost (1882-1961) Őszirózsás csendélet, 1959
39

Benkhard Ágost (1882-1961)

Őszirózsás csendélet, 1959

Olaj, vászon, 50,5x60,5 cm
Jelezve balra lent: Benkhard Ág. 1959.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft