66. aukció (2021 kortárs)
Tolvaly Ernő (1947-2008) Oszlop, 1988
104

Tolvaly Ernő (1947-2008)

Oszlop, 1988

Olaj, műterempor, vászon, 3 x 180 x 151 cm
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

¦ Tolvaly Ernő: Paravánok 1986-1988. Pécsi Galéria M21, Pécs, 2007. február 17. – március 10.

¦ Csodálatos Rendszer – Tolvaly Ernő retrospektív. Ludwig Múzeum, Budapest, 2014. szeptember 19. – november 30.

¦ Tolvaly Ernő. Emlékkiállítás. Pécsi Galéria M21