58. aukció
Kéméndy Jenő (1860-1925) Osztozkodás a zsákmányon
204

Kéméndy Jenő (1860-1925)

Osztozkodás a zsákmányon

Olaj, fa, 29x40 cm
Jelezve balra lent: Eugéne Kemendy München
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft