2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Szemadám György 1947- Ott és akkor…?
68

Szemadám György (1947)

Ott és akkor…?

Olaj, homok, farost, 72x58 cm
Jelezve balra lent: Sz Gy
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft