9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
fe Lugossy László (1947- ) Otthonos graffiti, 1984-1985
68

fe Lugossy László (1947- )

Otthonos graffiti, 1984-1985

Olaj, farost, 125 x 175 cm
Jelezve hátoldalon: Otthonos graffiti 1984-85 125 x 175 cm
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 600 000 Ft

14

fe Lugossy László (1947- )

Sárga állat, 1997

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
119

fe Lugossy László (1947- )

Zöld a kékben, 2004

Kikiáltási ár: 420 000 Ft