Ottó László: Origo-metrum; A geometria élő terében
 Ottó László: One element in centres, No. 27, 2019
12

Ottó László (1966)

One element in centres, No. 27, 2019

Akril, vászon, 90 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: László Ottó No. 27. One element in centres, 2019 acrylic on canvas, 90x90 cm