29. aukció
Gyémánt László (1935-) Outside
101

Gyémánt László (1935-)

Outside

Olaj, vászon, 40x30,5 cm
Jelezve balra lent: Gyémánt, Jelezve hátoldalon: Outside
Kikiáltási ár: 600 000 Ft