38. aukció
Anna Margit (1913-1991) Özvegy, 1941
8

Anna Margit (1913-1991)

Özvegy, 1941

Akvarell, tus, gouache, papír, 37x25 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit, A.M., Balra lent felirat: Özvegy 1941/12
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft

9

Anna Margit (1913-1991)

Alkony (Epilógus), 1981

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
97

Anna Margit (1913-1991)

Balerina, 1941

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
111

Anna Margit (1913-1991)

Önarckép,1936

Kikiáltási ár: 190 000 Ft