Kortárs aukció 2019
Regős István (1954-) Pace, Triste, Luce, 1997
99

Regős István (1954-)

Pace, Triste, Luce, 1997

Akril, vászon, 3x40x30 cm
Jelezve hátoldalon (3x): Jacopo Peri Euridice Moldován Domokos barátomnak Regős István „Pace”, „Triste”, „Luce” 1997 40x30 akril vászon
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 100 000 - 1 500 000 Ft