Kortárs aukció
Regős István (1954-) Pace, Triste, Luce, 1997
55

Regős István (1954-)

Pace, Triste, Luce, 1997

Akril, vászon, 40x30 cm
Jelezve hátoldalon: Jacopo Peri: Euridice Moldován Domonkos barátomnak Regős István
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft