24. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Padon ülő nő (Felesége portréja)
116

Boromisza Tibor (1880-1960)

Padon ülő nő (Felesége portréja)

Olaj, vászon, 125x116 cm
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft