66. aukció (2021 kortárs)
Ottó László (1966-) Painting (3), 2008
84

Ottó László (1966)

Painting (3), 2008

Akril, vászon, 75 x 75 cm
Jelezve hátoldalon: Painting (3) 2008. Jan, With 8 different black pigments 75x75 cm, acrylic on canvas Laszlo Otto
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

¦ A művész honlapján: http://www.ottopainting.com/blackpainting#/painting-1/