51. aukció
Pekáry István (1905-1981) Paloták a Canal Grandén, 1957
27

Pekáry István (1905-1981)

Paloták a Canal Grandén, 1957

Olaj, vászon, papírlemezen, 22,5x66 cm
Jelezve jobbra lent: Pekáry; Hátoldalon autográf felirat: Paloták a Canal Grandén, 1957
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft