21. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Pályaudvar, 1930-as évek második fele
231

Schönberger Armand (1885-1974)

Pályaudvar, 1930-as évek második fele

Olaj, vászon, 94x69 cm
Jelezve balra lent: Schönberger
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

Proveniencia: egykor a festő barátjának, Novák Géza építésznek, majd Novák egy rokonának a tulajdonában

215

Önarckép

Kikiáltási ár: 220 000 Ft