65. aukció (2020. december)
A. Tóth Sándor (1904-1980) Pályaudvaron, 1962
128

A. Tóth Sándor (1904-1980)

Pályaudvaron, 1962

Olaj, papír kartonon, 70x50 cm
Jelezve jobbra lent: 1962, A. Tóth Sándor
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 500 000 Ft