24. aukció
Tölgyessy Artúr (1853-1920) Pancsoló kisfiú, 1887
120

Tölgyessy Artúr (1853-1920)

Pancsoló kisfiú, 1887

Olaj, fa, 32x21 cm
Jelezve jobbra fent: Tölgyessy A 87
Kikiáltási ár: 480 000 Ft