73. őszi aukció
Spitzer Emánuel (Spitzer Manó) realizmus, tömegjelenet
140

Spitzer Emánuel (Spitzer Manó) (1844-1919)

Pánik a pályaudvaron (Vasúti szerencsétlenség), 1883

Olaj, vászon, 181 x 292 cm
Jelezve balra lent: Emanuel Spitzer München 1883
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft