36. aukció
Váli Dezső (1942-) Pannoncolor műterem, 2010
52

Váli Dezső (1942-)

Pannoncolor műterem, 2010

Olaj, farost, 151x161 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 10
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft