Kortárs aukció 2019
Keserü Ilona (1933-) Pannóterv 3, 1978
24

Keserü Ilona (1933-)

Pannóterv 3, 1978

Olaj, farost, 137,5 x 25cm
Jelezve hátoldalon: Keserü Ilona Pannó B
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

Festmények. Uitz Terem, Dunaújváros, 1980.

Végtelen színsor. Árkád-Szalóky Galéria, Budapest, 1997.

Nudelman-gyűjtemény.  Kieselbach Galéria, Budapest, 2011. szeptember 21. – október 18. (Pannóterv B címmel)

A mű nagyméretű, 1979-ben készült változata  a Dunaújvárosi Művelődési Ház Gyermekkönyvtárában látható.

31

Keserü Ilona (1933-)

Kapu (C), 1969-2006

Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
64

Keserü Ilona (1933-)

Szimultán (5), 1992

Kikiáltási ár: 130 000 Ft