66. aukció (2021. június)
Madarász Gyula (1858-1931) Papagáj
134

Madarász Gyula (1858-1931)

Papagáj

Olaj, karton, 35 x 50 cm
Jelezve balra lent: Madarász Gy
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft