64. aukció
Madarász Gyula (1858-1931) Papagájok
200

Madarász Gyula (1858-1931)

Papagájok

Olaj, papírlemez, 75x51,5 cm
Jelezve balra lent: Madarász Gy.
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft