Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Papagájos csendélet, 1909 körül
189

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Papagájos csendélet, 1909 körül

Olaj, karton, 48x60 cm
Jelezve jobbra lent: I. Grünwald Béla