41. aukció
Ország Lili (1926-1978) Papirusz töredékek, 1970
139

Ország Lili (1926-1978)

Papirusz töredékek, 1970

Olaj, papír, 24,5x34,5 cm
Jelezve hátoldalon: Vicának szeretettel Ország Lili: 1970, 1971. Ápr. 23.
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft