40. aukció
Ország Lili (1926-1978) Papiruszok, 1966
84

Ország Lili (1926-1978)

Papiruszok, 1966

Olaj, papír, 30x23 cm
Jelezve hátoldalon: Ország Lili 1966
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft