30. aukció
Egry József (1883-1951) Pár erkélyen, 1910
227

Egry József (1883-1951)

Pár erkélyen, 1910

Olaj, papírlemez, 37x46 cm
Jelezve balra lent: Egry József 1910
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft