62. aukció
Kondor Béla (1931-1972) Paradicsom, kiűzetés (Illusztráció Madách Imre Az ember tragédiája c. drámai költeményéhez), 1964
16

Kondor Béla (1931-1972)

Paradicsom, kiűzetés (Illusztráció Madách Imre Az ember tragédiája c. drámai költeményéhez), 1964

Rézkarc, papír, 19,5x29 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor 1964; Jelezve balra lent: Próba
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 400 000 Ft