10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Bada Dada Tibor (1963-2006) Paradicsommadár csont tányér
93

Bada Dada Tibor (1963-2006)

Paradicsommadár csont tányér

Olaj, farost, 100 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: Bada Dada 2003 EL "Paradicsommadár, csont tányér"
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft

¦ Studio 1900 Galéria, 2003, Elefántcsont-torony magasra