Paradicsommadár csont tányér
Olaj, farost, 100 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: Bada Dada 2003 EL "Paradicsommadár, csont tányér"
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft
¦ Studio 1900 Galéria, 2003, Elefántcsont-torony magasra