64. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Paradicsomok
8

Járitz Józsa (1893-1986)

Paradicsomok

Olaj, vászon, 73,5x92,5 cm
Jelezve balra fent: Járitz, Hátoldalon autográf felirat: Járitz Józsa Paradicsom XI. Szentpéteri u. 3.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft