4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Parrag Emil (1925-2019) Párás hegyek között, 1990
5

Parrag Emil (1925-2019)

Párás hegyek között, 1990

Olaj, farost, 69,5 x 49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Parrag 90, Jelezve hátoldalon: Parrag Emil: Párás hegyek között
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

¦ Parrag Emil festőművész (1925-2019) életművét bemutató emlékkiállítás. Erdős Renée ház, Budapest, 2020. augusztus 29. – szeptember 20.