35. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Paraszt interieur, 1866
68

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Paraszt interieur, 1866

Olaj, vászon, 56x68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Munkácsy
Kikiáltási ár: 22 000 000 Ft