Best of Mű-Terem
Paizs Goebel Jenő (1899-1944) Párduc és leopárd, 1933
92

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Párduc és leopárd, 1933

Olaj, fa, 100x62,5 cm
Jelezve jobbra lent: Paizs Goebel 933