21. aukció
Paizs Goebel Jenő (1899-1944) Párduc és leopárd, 1933
29

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Párduc és leopárd, 1933

Olaj, fa, 100x62,5 cm
Jelezve jobbra lent: Paizs Goebel 933
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

229

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Őszi est, 1942

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft